PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Piątek | 05-06-2020
Aktualności
2017.05.29. 12:04
Zapraszamy na Festyn Azorski

FESTYN AZORSKI

W piątek 2 czerwca 2017 roku w godz. 15.30 – 18.30 na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Krakowie (ul. Chełmońskiego 24) odbędzie  się – w ramach obchodów Dni Dzielnicy IV dziewiąty Festyn Azorski.

Festyn na przestrzeni ostatnich lat wpisał się na stałe w program Dni Dzielnicy IV i stał się ich nieoderwalną częścią. Celem imprezy jest integracja lokalnej społeczności oraz zachęcenie do rodzinnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, przy możliwości skorzystania z licznych atrakcji.

2 czerwca również ich nie zabraknie,  jak co roku tak i teraz przewidujemy wiele niespodzianek. Warto wspomnieć choćby o występach artystycznych Przedszkolaków z „Chatki Puchatka”, koncercie, pokazach tanecznych m.in. „Tango w XIV Liceum”, Rycerskiej Szkole Andegaweńskiej, pokazach służb mundurowych, występach cyrkowych, pokazach gołębi oraz licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Podczas  Festynu będzie istniała możliwość pomalowania w sposób artystyczny buzi, pochodzenia na szczudłach, czy zaśpiewania ulubionej piosenki.  

Festyn Azorski realizowany przy udziale XIV Liceum Ogólnokształcącego oraz Gimnazjum nr 14 to najlepsza z możliwych propozycji na spędzenie piątkowego popołudnia wraz z całą rodziną.

Serdecznie zapraszamy!


Program DNI DZIELNICY IV PRĄDNIK BIAŁY 2017