PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Piątek | 07-08-2020
Aktualności
2018.05.14. 14:00
Coraz bliżej końca remontu ul. Opolskiej i ul. J. Palacha

Na ul. Opolskiej kończą się rozpoczęte w połowie marca prace brukarskie. Modernizowany jest odcinek pomiędzy ul. Batalionu Skała AK do zakrętu ze stacją paliw. W dniach od  17 do 19 maja br. wykonywane będzie asfaltowanie jezdni. Kierowców czekają drobne utrudnienia, ale przemieszczanie się w ciągu ul. Opolskiej będzie możliwe. Wkrótce po wylaniu nowej nawierzchni wzdłuż ulicy będą prowadzone prace  porządkowe nie generujące utrudnień. Wykonawca do 31 maja br. zakończy modernizację ul. Opolskiej.

Na ul. J. Palacha również od kilku tygodni prowadzone są prace brukarskie. Dzięki nim miejsca postojowe na poboczach odzyskują dawny blask. Ale żeby tak się stało, kierowcy na dwa miesiące musieli udostępnić przestrzeń na poboczu i zrezygnować z parkowania przy ulicy. Obecnie prace są zaawansowane, a wkrótce rozpocznie się asfaltowanie i wszystko wskazuje na to, że do czerwca wykonawca zakończy roboty.


Informacja za stroną: http://zikit.krakow.pl/utrudnienia/220068,1794,komunikat,coraz_blizej_konca_remontu_ul__opolskiej_i_ul__j_pallacha__.html