PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Piątek | 23-04-2021
Aktualności
2020.01.14. 13:05
Zbieramy białoprądnickie pamiątki

„Zwierzyniec zaprasza: Prądnik Biały” – wystawa w Muzeum Krakowa. 
Zachęcamy do przekazywania wszelkich pamiątek związanych z Dzielnicą IV Prądnik Biały, tj. zdjęć, dokumentów lub spisanych wspomnień!

Szanowni Państwo, jesteśmy już po rozstrzygnięciu konkursu plastycznego, którego efekty – czyli starania naszych najmłodszych mieszkańców będzie można zobaczyć podczas prezentowania wystawy „Zwierzyniec zaprasza: Prądnik Biały” w Oddziale Dom Zwierzyniecki Muzeum Krakowa (o wynikach konkursu plastycznego czytaj tutaj).

W związku z planowaną na przyszły rok wystawą – moja kolejna prośba i apel do wszystkich Państwa, którzy utożsamiają się z naszą Dzielnicą IV Prądnik Biały, o przekazywanie wszelkich pamiątek tj. zdjęć, dokumentów lub spisanych wspomnień, czyli wszystkiego, co mogłoby uświetnić ekspozycję wystawy o naszej dzielnicy.

Wystawa pt. „Zwierzyniec zaprasza: Prądnik Biały” będzie prezentowana w Domu Zwierzynieckim przy ul. Królowej Jadwigi 41, w terminie od 18 września 2020 r. do 28 lutego 2021 r. Opiekunem wystawy, jak i osobą odpowiedzialną za gromadzenie materiałów na wystawę jest pan Wacław Szczepanik, tel. 12 427 30 38, 12 427 00 26, e-mail: w.szczepanik@muzeumkrakowa.pl. 

Zapraszam serdecznie wszystkich Państwa do zaangażowania się w przygotowanie wystawy i tworzenie naszej lokalnej kultury.

Barbara Polna
przewodnicząca Komisji Kultury

Źródło: GAZETA LOKALNA 4/2019 | zima