PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Sobota | 30-05-2020
Aktualności
2015.05.22. 21:38
Mamaton Klub Mam

Mamaton to inicjatywa, która zrodziła się wśród kobiet i dla kobiet. Jesteśmy mamami, które chcą aktywnie żyć, rozwijać się, wykorzystywać swój potencjał, działać dla swoich dzieci, ale także dla siebie.

Bliskie jest nam miejsce, w którym żyjemy na co dzień, dlatego Klub związany jest z Prądnikiem Białym. Działamy przy Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, który położony jest w pięknym parku. Organizujemy spotkania z innymi kobietami, by dzielić się doświadczeniem, wzajemnie się wspierać, szukać inspiracji. Mamaton to przyjazna mamom i dzieciom przestrzeń, gdzie możemy się spotkać, nawiązać nowe znajomości, spędzić kreatywnie czas lub po prostu się pobawić.
Zapraszamy na nasze spotkania! Różnorodna tematyka sprawi, że każda mama znajdzie coś dla siebie. Aktualny rozkład jazdy znajdziesz na naszym fejsbukowym profilu (Mamaton Klub Mam) oraz na stronie internetowej Dworku. Zapraszamy w towarzystwie dzieciaków!
Jeśli masz pomysł na spotkanie, warsztaty lub chcesz działać z nami – zapraszamy! Jesteśmy otwarte na ciekawe pomysły i współpracę.
Kontakt: klub.mamaton@gmail.com. Szukaj nas także na FB!

Program najbliższych spotkań.