PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Niedziela | 12-07-2020
Aktualności
2020.03.24. 14:33
Uwaga! Ostrzeżenia i informacje
Szanowni Państwo, to trudny okres dla każdego Mieszkańca. To, co może powstrzymać zachorowania koronawirusem, to izolacja i restrykcyjne przestrzeganie zaleceń, zwłaszcza dotyczących szczególnych zasad higieny:należy na bieżąco śledzić informacje na stronach Ministerstwa Zdrowia i innych służb odnośnie kolejnych ograniczeń, należy ograniczyć opuszczanie mieszkań i domostw do niezbędnego minimum,


należy wystrzegać się skupisk ludzkich i podróży.


Utrzymane są rozporządzenia dot. szkół i innych jednostek edukacyjnych - na chwilę obecną zamknięte w terminie co najmniej do Świąt Wielkiej Nocy. Również ogródki jordanowskie będące w gestii Zarządu Zieleni Miejskiej zostają zamknięte do odwołania.
 Biuro Rady Dzielnicy jest nieczynne do odwołania, natomiast Urząd Miasta Krakowa ograniczył skład osobowy oraz do minimum zmniejszył procedowanie spraw. 

 
Apelujemy do Państwa o spokój i rozsądek. Bardzo ważne jest teraz wzajemne wsparcie, pomoc i zrozumienie [...]
2020.03.23. 07:28
Budżet Obywatelski: aplikacja, www...
Pomimo obecnego okresu - wykluczającego m.in. spotkania z przedstawicielami Urzędu Miasta Krakowa, maratony pisania projektów czy spotkania Ambasadorów Lokalnej Partycypacji z mieszkańcami - zachęcamy do skorzystania z narzędzi przygotowanych w związku z tegoroczną edycją Budżetu Obywatelskiego.
STRONA INTERNETOWA 
Zapraszamy na stronę www.budzet.krakow.pl.
APLIKACJA INTERNETOWA 
Informowaliśmy Państwa o powstaniu Banku Pomysłów BO. Bank pomysłów BO 2020 to miejsce, gdzie możesz przesłać swój pomysł na jeszcze lepszy Kraków. Nie wiesz czy poradzisz sobie z pisaniem projektu albo nie masz za wiele czasu? Właśnie dla takich osób stworzyliśmy Bank Pomysłów  [WIĘCEJ INFORMACJI].
Teraz powstała również na MSIP Kraków aplikacja internetowa, w której możesz wypełnić ankietę (Narzędzia > Ankiety > Bank Pomysłów BO).
Ściągnij:

Android: Google Play 
iOS: App Store 

2020.03.18. 18:31
[ANKIETA] Modernizacja placu zabaw pomiędzy ul. Opolską a Krowoderskich Zuchów
Zachęcamy do udziału w ankiecie dotyczącej modernizacji placu zabaw pomiędzy ul. Opolską a Krowoderskich Zuchów. To inwestycja o którą zabiegali Radni Miasta Krakowa - Pani Teodozja Maliszewska i Pan Jakub Kosek we współpracy z Panem Dominikiem Franczakiem - Przewodniczącym Rady i Zarządu Dzielnicy IV Prądnik Biały i Radnymi Dzielnicowymi - Panią Dominiką Miską, Mieczysławem Dzierżakiem oraz Grzegorzem Chmurzyńskim. 
[ANKIETA]
Opracowana przez Zarząd Zieleni Miejskiej ankieta internetowa dot. zagospodarowania działki nr 4/1 obręb 44 jedn. ewid. Krowodrza (teren pomiędzy ul. Opolską a Krowoderskich Zuchów) została przygotowana wobec zwiększającego się ryzyka rozprzestrzeniania się koronowirusa Sars-COV-2  i odwołanych spotkań z mieszkańcami oraz dyżurów eksperckich. Do wypełnienia powyższej ankiety zachęcamy do 17 kwietnia 2020 r. 
- Dzięki temu każdy z Państwa ma możliwość zaprezentowania swoich pomysłów i potrzeb. Przeżywamy wspólnie trudny czas, jednak [...]
2020.03.18. 12:15
Górka Narodowa / os. Gotyk: wydłużenie terminu wyłożenia i składania uwag do projektu MPZP
OBWIESZCZENIE Prezydenta Miasta Krakowa o wydłużeniu terminów wyłożenia i składania uwag do wykładanych do publicznego wglądu projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, w tym dla obszaru "Górka Narodowa - Os. Gotyk" - w związku z sytuacją kryzysową wynikającą z zagrożenia rozprzestrzeniania się choroby COVID-19. 
Dyskusja publiczna, przewidziana na dzień 26 marca 2020 r., została anulowana. Nowy termin zostanie ustalony w odrębnym obwieszczeniu w późniejszym terminie.