PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Niedziela | 25-10-2020
Aktualności
2016.09.05. 12:32
Dożynki w Witkowicach
Osiedlowe Dożynki 2016 w Witkowicach - Górce Narodowej odbędą się 11 września.W programie:

15:00 - Msza Święta w Kościele Parafialnym pw. św. Marii Magdaleny przy ul. Dożynkowej 35
16:00 - Korowód dożynkowy (przemarsz sprzed kościoła do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 2, przy ul. Porzeczkowej 3. Uroczyste wręczenie wieńca dożynkowego i wspólna zabawa.

9 września (piątek) od godz. 17.00. zapraszamy do Dworku Białoprądnickiego na tradycyjny Witkowicki Koncert Dożynkowy.Wystąpią „Prasłowianki” oraz Wiktoria Bisztyga (śpiew), Paweł Pierzchała (fortepian) oraz Michał Mazgaj (akordeon). Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa artystów bronowickich, pt. "Kolory lata". Impreza odbędzie się w plenerze. Wstęp wolny.Współorganizatorem wydarzenia jest Rada Dzielnicy IV Prądnik Biały. 
2016.08.24. 22:51
XXVI sesja rady dzielnicy
XXVI sesja Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały, VII kadencji odbędzie się w poniedziałek 29 sierpnia 2016 r., o godz. 18.00 w Zajeździe Kościuszkowskim, ul. Białoprądnicka 3.
2016.08.19. 20:45
Weź udział w projekcie
 
Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza do udziału w projekcie  aktywizacyjnym „Tak, potrafię!”.
Jakie są założenia?
Jego celem  jest kompleksowe wsparcie grupy 160 Małopolan w zakresie aktywizacji zawodowo-edukacyjnej poprzez włączenie uczestników w ścieżkę określoną Indywidualnym Planem Działania. Oczekiwanym efektem zrealizowanych  szkoleń i staży jest podniesienie kwalifikacji oraz zdobycie doświadczenia, a tym samym zaistnienie na rynku pracy.

Kto może zostać uczestnikiem?
Osoby do 29 roku życia zamieszkałe na terenie Małopolski, które:

nie pracują i nie są zarejestrowane w urzędzie pracy (są bierne zawodowo)
nie kształcą się w trybie stacjonarnym (dziennym)
nie szkolą się (w okresie ostatnich 4 tygodni)
wsparcia w określeniu Twoich planów zawodowych poprzez tworzenie Indywidualnego Planu Działania
zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez udział w 4- lub 6-miesięcznym stażu u pracodawcy
podniesienia kompetencji zawodowych poprzez udział [...]
2016.07.16. 12:05
Bezpłatny fitness w parku Kościuszki
Na zaproszenie Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie, klub Soul Fitness organizuje całkowicie darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne, prowadzone w każdą sobotę w godzinach 9.30-11.00 w parku Kościuszki.
Cel jest jasny – chcemy, aby mieszkańcy naszej dzielnicy byli najsprawniejszymi mieszkańcami Krakowa! - zachęcają organizatorzy.
Z tego powodu, jeśli należysz do grupy, która nie uprawia na co dzień żadnej aktywności fizycznej, dokuczają ci bóle pleców i kolan, nie masz w sobie energii na co dzień, szybko męczą cię podstawowe czynności życiowe – musisz zjawić się w parku!
Cisza, spokój i otaczająca zieleń to wymarzone miejsce do zadbania o swoje zdrowie, a seria najbliższych spotkań poświęcona jodze i stretchingowi pozwoli ci zrozumieć, co to znaczy pełnia szczęścia.
Po zakończeniu każdych zajęć instruktor pozostaje do dyspozycji w celu konsultacji treningowych i dietetycznych, doradzi również, co robić, aby przestała dokuczać dolegliwość bólowa. Soul Fitness serdecznie zaprasza na wspólne [...]