PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Wtorek | 19-01-2021
Aktualności
2016.08.24. 22:51
XXVI sesja rady dzielnicy
XXVI sesja Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały, VII kadencji odbędzie się w poniedziałek 29 sierpnia 2016 r., o godz. 18.00 w Zajeździe Kościuszkowskim, ul. Białoprądnicka 3.
2016.08.19. 20:45
Weź udział w projekcie
 
Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza do udziału w projekcie  aktywizacyjnym „Tak, potrafię!”.
Jakie są założenia?
Jego celem  jest kompleksowe wsparcie grupy 160 Małopolan w zakresie aktywizacji zawodowo-edukacyjnej poprzez włączenie uczestników w ścieżkę określoną Indywidualnym Planem Działania. Oczekiwanym efektem zrealizowanych  szkoleń i staży jest podniesienie kwalifikacji oraz zdobycie doświadczenia, a tym samym zaistnienie na rynku pracy.

Kto może zostać uczestnikiem?
Osoby do 29 roku życia zamieszkałe na terenie Małopolski, które:

nie pracują i nie są zarejestrowane w urzędzie pracy (są bierne zawodowo)
nie kształcą się w trybie stacjonarnym (dziennym)
nie szkolą się (w okresie ostatnich 4 tygodni)
wsparcia w określeniu Twoich planów zawodowych poprzez tworzenie Indywidualnego Planu Działania
zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez udział w 4- lub 6-miesięcznym stażu u pracodawcy
podniesienia kompetencji zawodowych poprzez udział [...]
2016.07.16. 12:05
Bezpłatny fitness w parku Kościuszki
Na zaproszenie Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie, klub Soul Fitness organizuje całkowicie darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne, prowadzone w każdą sobotę w godzinach 9.30-11.00 w parku Kościuszki.
Cel jest jasny – chcemy, aby mieszkańcy naszej dzielnicy byli najsprawniejszymi mieszkańcami Krakowa! - zachęcają organizatorzy.
Z tego powodu, jeśli należysz do grupy, która nie uprawia na co dzień żadnej aktywności fizycznej, dokuczają ci bóle pleców i kolan, nie masz w sobie energii na co dzień, szybko męczą cię podstawowe czynności życiowe – musisz zjawić się w parku!
Cisza, spokój i otaczająca zieleń to wymarzone miejsce do zadbania o swoje zdrowie, a seria najbliższych spotkań poświęcona jodze i stretchingowi pozwoli ci zrozumieć, co to znaczy pełnia szczęścia.
Po zakończeniu każdych zajęć instruktor pozostaje do dyspozycji w celu konsultacji treningowych i dietetycznych, doradzi również, co robić, aby przestała dokuczać dolegliwość bólowa. Soul Fitness serdecznie zaprasza na wspólne [...]
2016.07.16. 11:40
Niedzielna Altana muzyczna
W letnie, niedzielne popołudnia (godz. 18:00) dworkowa altana zaprasza na mieszankę brzmień, w której każdy odnajdzie coś dla siebie. Będzie można posłuchać muzyki kompozytorów wiedeńskich, arii operowych oraz operetkowych, standardów jazzowych, flamenco, muzyki rozrywkowej i wielu innych nowoczesnych aranżacji. Organizację koncertów dofinansowała Rada Dzielnicy IV Prądnik Biały.

Program