PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Poniedziałek | 03-08-2020
Aktualności
2015.06.18. 21:25
Dzielnicowa Giełda ProjektówDrodzy Sąsiedzi, Mieszkańcy Czwórki! Serdecznie zapraszamy na Giełdę Projektów Dzielnicowych, zgłoszonych w tym roku do miejskiego Budżetu Obywatelskiego dla Dzielnicy IV Prądnik Biały. 21 czerwca (niedziela) w godz. 12.00-14.00 w plenerze Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki (ul. Papiernicza 2) zaprezentujemy lokalne inicjatywy i pomysły dotyczące Dzielnicy IV.Ile osób, tyle różnorodnych pomysłów – od remontu chodnika, przez nowy plac zabaw, siłownię zewnętrzną, boisko, po społeczny ogród, prowadzony przez mieszkańców, czy wycieczki przyrodnicze po Prądniku.Giełda będzie niepowtarzalną okazją, żeby uzyskać wiedzę o projektach „z pierwszej ręki”, czyli od samych pomysłodawców. Przyjdź, porozmawiaj, zagłosuj – razem możemy zmienić kawałek Dzielnicy, w której mieszkamy i której dobro leży nam na sercu.Głosowanie (drogą tradycyjną i przez platformę elektroniczną) odbędzie się już 20-28 czerwca!
 

2015.06.18. 20:23
PIKNIK SĄSIEDZKI - przeciw bazrgrołom
 
Pogromcy Bazgrołów w koalicji z Radą Dzielnicy IV Prądnik Biały zapraszają na
PIKNIK SĄSIEDZKI
 Spotykamy się 20 czerwca, o godz. 9.00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 113, ul. Stachiewicza 33

Czekają na Was stroje malarskie, farby oraz wałki. Przyjdź i stwórz z nami mural. Fachową pomoc zapewnią studenci Uniwersytetu Pedagogicznego (Wydział Sztuki) pod czujnym okiem prof. Piotra Jargusza oraz dra Jacka Pasiecznego.
Przygotowaliśmy dla Was poczęstunek. Będzie grill, kiełbaski, łakocie, woda mineralna, muzyka oraz dobra zabawa.
więcej: www.PogromcyBazgrolow.com

Pomóż SOBIE i NAM w walce z miejskimi bazgrołami!!!

Zapraszają: Jakub Kosek – Przewodniczący Rady i Zarządu Dzielnicy IV Prądnik Biały, Anna Dunajska – Przewodnicząca Komisji ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi i Walki z Bazgrołami Dzielnicy IV Prądnik Biały,Waldemar Domański – Przewodniczący Zespołu Zadaniowego ds. Ograniczenia Bazgrołów w Krakowie [...]
2015.06.17. 11:45
Budżet obywatelski - Nabór członków komisji wyborczych
Otwarty nabór członków do komisji wyborczych ds. budżetu obywatelskiego
Osoby chcące pracować w w komisjach wyborczych ds. budżetu obywatelskiego w Dzielnicy IV Prądnik Biały proszone są o zgłoszanie się do czwartku tj. 18 czerwca 2015, do godz. 16.00, w siedzibie Rady Dzielnicy IV, ul Białoprądnicka 3.
Udział w pracach komisji wyborczej jest nieodpłatny. 

----------------------------------
BUDŻET OBYWATELSKI W KRAKOWIE
2015.06.10. 12:39
Spotkanie - miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego "Azory - Park" i "Azory - rejon ulic Stachiewicza i Czerwieńskiego"
Biuro Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta Krakowa zaprasza na spotkanie zainteresowanych mieszkańców, w celu zapoznania się ze wstępną koncepcją miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla obszarów: "AZORY - PARK" i "AZORY - REJON ULIC: STACHIEWICZA I CZERWIEŃSKIEGO".Spotkanie odbędzie się w dniu 16 czerwca 2015 r. (tj. wtorek) o godz. 17:00, w Szkole Podstawowej Nr 113 (świetlica szkolna), ul. Stachiewicza 33.