PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Środa | 20-01-2021
Aktualności
2015.05.27. 18:03
Spotkanie - miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego "Azory - Park" i "Azory - rejon ulic Stachiewicza i Czerwieńskiego"
Biuro Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta Krakowa zaprasza zainteresowanych mieszkańców na spotkanie w celu zapoznania się ze wstępną koncepcją miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego "Azory - Park" i "Azory - rejon ulic Stachiewicza i Czerwieńskiego". Spotkanie odbędzie się we wtorek, 2 czerwca o godz. 17 w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 113 przy ul. Stachiewicza 33.
2015.05.25. 14:47
SPACER Z PRZEWODNIKIEM - POZNAJ HISTORIĘ SWOJEJ DZIELNICY
RADA DZIELNICY IV PRĄDNIK BIAŁY zaprasza na 
SPACER Z PRZEWODNIKIEM 
POZNAJ HISTORIĘ SWOJEJ DZIELNICY PRĄDNICKĄ DO DWORKU 
30 maja 2015, sobota, godz. 12.00 
ZBIÓRKA NA PRZYSTANKU TRAMWAJOWYM „PRĄDNICKA” (skrzyżowanie ul. Prądnickiej i Doktora Twardego) 
UDZIAŁ W SPACERZE JEST BEZPŁATNY 
2015.05.22. 21:38
Mamaton Klub Mam
Mamaton to inicjatywa, która zrodziła się wśród kobiet i dla kobiet. Jesteśmy mamami, które chcą aktywnie żyć, rozwijać się, wykorzystywać swój potencjał, działać dla swoich dzieci, ale także dla siebie.
Bliskie jest nam miejsce, w którym żyjemy na co dzień, dlatego Klub związany jest z Prądnikiem Białym. Działamy przy Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, który położony jest w pięknym parku. Organizujemy spotkania z innymi kobietami, by dzielić się doświadczeniem, wzajemnie się wspierać, szukać inspiracji. Mamaton to przyjazna mamom i dzieciom przestrzeń, gdzie możemy się spotkać, nawiązać nowe znajomości, spędzić kreatywnie czas lub po prostu się pobawić.Zapraszamy na nasze spotkania! Różnorodna tematyka sprawi, że każda mama znajdzie coś dla siebie. Aktualny rozkład jazdy znajdziesz na naszym fejsbukowym profilu (Mamaton Klub Mam) oraz na stronie internetowej Dworku. Zapraszamy w towarzystwie dzieciaków!Jeśli masz pomysł na spotkanie, warsztaty lub chcesz działać z nami – zapraszamy! Jesteśmy otwarte na ciekawe pomysły i współpracę [...]
2015.04.28. 20:31
VIII sesja rady dzielnicy
VIII sesja Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały VII kadencji odbędzie się w poniedziałek, 4 maja 2015 r., o godz. 17.00, w Komisariacie Policji III, ul. Strzelców 16.