PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Niedziela | 12-07-2020
Aktualności
2014.07.01. 22:34
Bezpłatna nauka pływania
Gmina Miejska Kraków i Ośrodek Sportu i Rekreacji KOLNA zapraszają mieszkańców Krakowa na bezpłatne, rodzinne lekcje pływania odbywające się ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę”. Honorowy patronat nad kampanią tradycyjnie objął Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski.
Główną ideą akcji „Rodzinne pływanie” jest integracja rodzin oraz zachęcanie ich do wspólnego, aktywnego i sportowego spędzania wolnego czasu. Jest to świetna promocja sportu rodzinnego oraz zdrowego stylu życia.
„Rodzinne pływanie” skierowane jest do krakowskich rodzin zameldowanych na terenie Gminy Miejskiej Kraków. W ramach projektu, zainteresowane rodziny będą mogły skorzystać z bezpłatnej nauki pływania pod okiem doświadczonego instruktora. W skład jednej rodziny może wejść maksymalnie pięć osób, tj.: 2 rodziców i 3 dzieci (od 5 do 16 roku życia) . Warunkiem wzięcia udziału w programie będzie wypełnienie ankiety dostępnej na miejscu. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, o wzięciu udziału w akcji decyduje kolejność zgłoszeń [...]
2014.06.17. 21:17
Budują drogę, wreszcie będzie wyjazd z Żabińca
2014.06.14. 22:21
Spotkajmy się w magistracie
W niedzielę, 15 czerwca, od godz. 10.45 zapraszamy do Pałacu Wielopolskich (pl. Wszystkich Świętych 3-4), gdzie w ramach Dnia Otwartego Magistratu zaprezentuje się Dzielnica IV Prądnik Biały. Będzie można m.in. spotkać się z radnymi, obejrzeć wystawę prac uczestników zajęć Klubu Seniora na Azorach oraz zdjęć nagrodzonych w konkursie "Portret dzielnicy".
PROGRAM DNIA OTWARTEGO 
2014.06.12. 18:36
Walczymy z wandalami
Serdecznie zapraszamy mieszkańców Dzielnicy IV (i nie tylko) w najbliższą sobotę, 14 czerwca do udziału w akcji, która ma pokazać nasz sprzeciw wobec nielegalnego graffiti i wulgaryzmów, które szpecą Kraków. Spotykamy się o godz. 15, aby wspólnie namalować mural na elewacji budynku przychodni przy ul. Pachońskiego 12. Organizatorem przedsięwzięcia jest Rada Dzielnicy IV Prądnik Biały oraz Pogromcy Bazgrołów, czyli grupa sąsiadów, artystów, urzędników, którzy przy współpracy miejskich instytucji walczą z wulgarnymi napisami na murach. Partnerami akcji są Zarząd Budynków Komunalnych i Biblioteka Polskiej Piosenki.