PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Poniedziałek | 26-10-2020
Aktualności
2020.03.10. 20:59
ODWOŁANIE konsultacji społecznych dot. terenu pomiędzy ul. Opolską a Krowoderskich Zuchów
Zarząd Zieleni Miejskiej - w nawiązaniu do rozmowy telefonicznej z Przewodniczącym Rady i Zarządu Dzielnicy IV Prądnik Biały – informuje o odwołaniu konsultacji społecznych i dyżurów eksperckich dot. modernizacji placu zabaw pomiędzy ul. Opolską a Krowoderskich Zuchów.
W trakcie opracowania jest ankieta internetowa dot. zagospodarowania działki nr 4/1 obręb 44 jedn. ewid. Krowodrza (teren pomiędzy ul. Opolską a Krowoderskich Zuchów).
Niezależnie od powyższego, w okresie od 2 marca do 31 marca 2020 r. opinie, uwagi oraz wnioski można składać za pomocą formularza konsultacyjnego TUTAJ.
2020.03.10. 19:15
Dyżury i konsultacje społeczne odwołane
Szanowni Państwo, informujemy o bezterminowym ODWOŁANIU DYŻURÓW

Pana Jakuba Koska, Radnego Miasta Krakowa
Pana Dominika Franczaka, Przewodniczącego Rady i Zarządu Dzielnicy IV Prądnik Biały 
Pani Anny Dunajskiej, Radnej Dzielnicy IV Prądnik Biały 
Pani Katarzyny Gajus-Wyrwicz, Radnej Dzielnicy IV Prądnik Biały 

w związku z zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem i rekomendacjami Głównego Inspektora Sanitarnego. 
Informujemy ponadto o bezterminowym ODWOŁANIU wszystkich KONSULTACJI SPOŁECZNYCH. 
Więcej na temat koronawirusa: TUTAJ. 
2020.03.09. 10:21
Jak się chronić przed koronawirusem?
Przedstawiamy informację Ministerstwa Zdrowia. 
2020.03.09. 07:28
[SPOTKANIE ODWOŁANE] Program poprawy komfortu akustycznego
Szanowni  Państwo, uprzejmie informujemy, iż w związku z zagrożeniem epidemiologicznym oraz wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego jesteśmy zmuszeni odwołać spotkanie dotyczące Programu poprawy komfortu akustycznego zaplanowane na dzień 12.03.2020 r.

_____
Chcesz skorzystać z wsparcia przy wymianie stolarki zewnętrznej (okna i drzwi) o podwyższonej izolacyjności akustycznej?  Zapraszamy na spotkanie z mieszkańcami!
Trwa nabór do 2. edycji Programu poprawy komfortu akustycznego mieszkańców Obszaru Ograniczonego Użytkowania dla Lotniska Kraków-Balice, w ramach którego mieszkańcy mogą skorzystać ze wsparcia przy wymianie stolarki zewnętrznej (okna i drzwi) o podwyższonej izolacyjności akustycznej. Nabór trwa do 30 kwietnia 2020 r. 
Kto może być Uczestnikiem Programu?
Osoba fizyczna, która jest właścicielem lub współwłaścicielem budynku lub samodzielnego lokalu mieszkalnego znajdującego się na terenie OOU, który nie stanowi samowoli budowlanej i jednocześnie nie otrzymała od Międzynarodowego Portu Lotniczego im [...]