PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Piątek | 07-05-2021
Aktualności
2020.07.08. 19:45
#EKOrEWOLUCJA: czas na letnie orzeźwienie
W ramach prowadzonej przez Urząd Miasta Krakowa kampanii informacyjno-promocyjnej #EKOrEWOLUCJA tym razem pojawił się temat wody. 
O krakowskiej kranówce wiele się mówi za sprawą dobrego smaku i cennych minerałów, które zawiera. W tej odsłonie cyklu można się dowiedzieć w jakim stanie jest nasza woda, co robi miasto, by była smaczna i zdrowa, a także o racjonalnym gospodarowaniu wodami opadowymi. Zachędzamy do śledzenia powstającego muralu oraz uczestnictwa w akcjach promocyjnych i konkursach prowadzonych na miejskich kanałach społecznościowych. 
Zapraszamy na www.krakow.pl/eko!
2020.07.06. 20:01
Weź udział w konsultacjach dot. nowelizacji statutów Dzielnic I-XVIII
Konsultacje  zostaną przeprowadzone przez Biuro ds. Dzielnic Miasta Krakowa wraz z Miejskim Centrum Dialogu i będą trwać od 13 lipca do 14 sierpnia 2020 roku. 
Statuty te są generalnym dokumentem określających organizację i zakres działania dzielnic. Więcej szczegółów wkrótce na stronie www.dialoguj.pl.
2020.06.26. 10:55
XXIV sesja Rady Dzielnicy
Informujemy, że w dniu 6.07.2020 r. o godz. 17.00 odbędzie się XXIV sesja Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały. Sesja została przeniesiona do sali kominkowej w „Dworku Białoprądnickim”, ul. Papierowa 2. Sesja odbędzie się w trybie stacjonarno - zdalnym. 
_______
Szanowni Państwo,
Informuję, że istnieje możliwość udziału w sesji zwołanej na dzień 6 lipca br. w formie stacjonarnej lub zdalnej.
Mając na uwadze obecną sytuację związaną z zagrożeniem epidemicznym wirusem SARS-CoV-2, obowiązującymi przepisami i zaleceniami, a także w celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa oraz przygotowania pomieszczeń i platformy komunikacyjnej, o chęci wzięcia udziału należy poinformować Biuro Rady wyłącznie mailowo do 2 lipca br. do godz. 12:00 na adres rada@dzielnica4.krakow.pl. W mailu należy wskazać preferowaną formę udziału oraz tematykę, której ma dotyczyć udział. Jednocześnie sugeruję aby w miarę możliwości wybierać formę zdalną. Udział stacjonarny (z przyczyn technicznych i wynikających z tego warunków bezpieczeństwa) będzie możliwy dla maksymalnie 3 osób [...]
2020.06.25. 13:42
Zawiadomienie o spotkaniu on-line ws. Trasy Wolbromskiej
Zapraszamy na spotkanie on-line ws. Trasy Wolbromskiej w dniu 2.07.2020 r. o godz. 18:00 w celu prezentacji projektu koncepcyjnego Trasy Wolbromskiej. Zebrane uwagi i informacje zostaną przekazane projektantom.
W spotkaniu wezmą udział:
·       dr inż. Marek Bauer – specjalista ds. systemów transportowych
·       Dominik Franczak – Przewodniczący Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały
·       Jakub Kosek – Radny Miasta Krakowa
·       Dariusz Partyka – Zastępca Przewodniczącego Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały
·       Magdalena Piotrowska – Zarząd Inwestycji Miejskich
·       Krystian Połeć – kierownik projektu, firma Strabag
·       przedstawiciel biura projektowego ARG (osoba w trakcie potwierdzenia)
 
Spotkanie zostanie udostępnione na Facebooku na profilu:
Jakub Kosek Radny Miasta Krakowa, link: https://www [...]