PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Niedziela | 12-07-2020
Aktualności
2019.10.03. 08:34
I Międzyszkolne Mistrzostwa Krakowa w Piłce Siatkowej Dziewcząt
20 listopada odbędą się I Międzyszkolne Mistrzostwa Krakowa w Piłce Siatkowej Dziewcząt, organizowane przez Radę Dzielnicy X. Zamieszczamy informację na temat wydarzenia i zachęcamy do udziału. 
Szanowni Państwo Przewodniczący krakowskich Dzielnic, pragniemy serdecznie zaprosić reprezentacje Państwa Dzielnic do startu w I edycji Międzyszkolnych Mistrzostw Krakowa w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W zawodach wezmą udział reprezentacje poszczególnych Dzielnic złożone z uczennic szkół podstawowych funkcjonujących w danych dzielnicach (bez ograniczeń wiekowych). Wyłonienie składu personalnego poszczególnych reprezentacji pozostawiamy Państwa decyzji (może być to reprezentacja jednej najlepszej siatkarsko szkoły podstawowej w Państwa Dzielnicy lub grupa wyróżniających się siatkarsko uczennic wielu szkół podstawowych w Państwa Dzielnicy).
W związku z powyższym, uprzejmie proszę Państwa Przewodniczących o rozpowszechnienie informacji o mistrzostwach wśród szkół położonych w Państwa dzielnicach [...]
2019.10.01. 16:53
XV sesja Rady Dzielnicy
Zapraszamy na XV sesję  Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały w dniu 10.10.2019 r. o godz. 17.00 - Zajazd Kościuszkowski, ul. Białoprądnicka 3 w Krakowie
MATERIAŁY NA NAJBLIŻSZĄ SESJĘ
2019.09.30. 19:18
Obwieszczenie w sprawie linii tramw. KST etap III
Obwieszczenie Prezydenta Miasta Krakowa o ponownym przeprowadzeniu oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko ws. zamierzenia pod nazwą: "Budowa drogi gminnej wraz z linią tramwajową KST etap III..."
2019.09.26. 20:03
Przyrodniczy spacer po Witkowicach: nd, 29 września
Już w niedzielę spacer po Parku Leśnym Witkowice! Fundacja Rozwoju Gmin Polskich serdecznie zaprasza na wspólne poznawanie przyrody Krakowa podczas drugiego spaceru w tym roku. Zbiórka: przystanek Witkowice Nowe o godz. 10:15. 
Na spacer przyrodniczy można dojechać liniami 537 (z pętli Dworzec Główny Wschód, linia przyśpieszona) oraz 287 (z pętli Krowodrza Górka). 
Park Leśny Witkowice to kompleks leśny położony na północy Krakowa (tak, tak, to jeszcze obszar administracyjny Krakowa) na terenie dawnej wsi Witkowice. Jest to jedyny tego typu obiekt na terenie miasta. Możecie się zastanawiać co to niby znaczy, że jest to park leśny. Jest to całkiem sporych rozmiarów las, położony wzdłuż potoku Bibiczanka, z kilkoma ścieżkami edukacyjnymi, miejscami piknikowymi, placem zabaw. Idealne miejsce na popołudniowy spacer, nie tylko dla rodzin z dziećmi. Jest to dość słabo znane miejsce więc zazwyczaj będą Wam towarzyszyć jedynie ptaki, ewentualnie sporadyczni lokalni mieszkańcy. Nas zauroczyło i na pewno wrócimy tu w niejedno wolne popołudnie [...]