PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Niedziela | 25-10-2020
Aktualności
2020.09.28. 17:18
Zagłosuj w ramach Budżetu Obywatelskiego!
Trwa głosowanie w tegorocznym Budżecie Obywatelskim. Tylko do 5 października można oddać głos na projekty, które zmienią przestrzeń naszej dzielnicy i naszego Krakowa! 
Tak jak w poprzednim roku, mamy możliwość głosowania za pośrednictwem strony internetowej www.budzet.krakow.pl lub osobiście w wybranym punkcie:

Zachęcamy do głosowania! Wybierzmy projekty i wspólnie zdecydujmy, które zadania będą realizowane i jak zmienią przestrzeń naszej dzielnicy i miasta!
 
Jakub Kosek                    Dominik Franczak 
Radny Miasta Krakowa         Przewodniczący Rady i Zarządu                                             Dzielnicy IV Prądnik Biały 
       Joanna Marcela
Przewodnicząca Komisji ds. Budżetu Obywatelskiego             Rady [...]
2020.09.23. 21:05
"Jesień z Symbiozą"
Dzisiaj (23 września) przypada pierwszy dzień kalendarzowej jesieni. Miejmy nadzieję, że pogoda sprawi, że będziemy mieli prawdziwą polską jesień. Dodatkowe możliwości przygotowało krakowskie Centrum Edukacji Ekologicznej "Symbioza". 
Centrum działa przy Zarządzie Zieleni Miejskiej w Krakowie i zaprasza na cykl zajęć "Jesień z Symbiozą" obejmujących spacery przyrodnicze, gry terenowe, oprowadzanie po wystawie i warsztaty ekologiczne skierowany jest do wszystkich mieszkańców Krakowa.
Akcja „Jesień z Symbiozą” będzie trwała przez cały okres jesienny do dn. 30 listopada 2020 roku, natomiast CEE Symbioza jest otwarte od wtorku do soboty w godzinach 9.00 do 16.00.
Zapisy na stronie: [https://symbioza-krakow.pl/bilety/]
2020.09.22. 23:47
Odpowiedzi na pytania mieszkańców w sprawie inwestycji budowy linii tramwajowej KST etap III
Prezentujemy odpowiedzi dotyczące budowy linii tramwajowej KST etap III.
Jednoczenie informujemy, że pismo Zarządu Inwestycji Miejskich zostało wysłane wyłącznie w wersji elektronicznej.
2020.09.22. 23:33
Konkurs "Patroni krakowskich ulic"
Zachęcamy dzieci i młodzież z terenu Krakowa do udziału w konkursie!
Rada Dzielnicy IV Prądnik Biały wspólnie z Radą Dzielnicy III Prądnik Czerwony, Młodzieżowym Domem Kultury przy al. 29 Listopada 102, Biblioteką Kraków oraz Kancelarią Rady Miasta Krakowa już po raz ósmy zaprasza dzieci i młodzież z terenu całego miasta do udziału w konkursie plastycznym „Patroni krakowskich ulic”. Celem konkursu jest poznanie i zaprezentowanie wybranych przez uczestników konkursu patronów ulic w formie plastycznej – rysunku lub lapbooka, czyli interaktywnej planszy tematycznej z informacjami, które są uporządkowane i przedstawiane wg pomysłu i inwencji autora.
W tym roku młodzież będzie mogła także po raz pierwszy zaprezentować swoje prace w formie fotomontażu tradycyjnego (przygotowanego przy użyciu kleju i nożyczek) lub cyfrowego (zmontowanego w programie graficznym), obrazującego temat konkursu i wykonanego w formacie A4 z fragmentów własnych zdjęć.
Konkurs organizowany jest w czterech kategoriach wiekowych: dla klas 1–3, 4–6 i 7–8, a także dla młodzieży w wieku od 13 do 18 lat [...]