PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Piątek | 27-11-2020
Aktualności
2019.12.19. 23:33
Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego
Z przyjemnością informuję, iż konkurs plastyczny pt. „Prądnik Biały – historia i współczesność” został rozstrzygnięty.
Do Dzielnicy IV wpłynęło 39 ciekawych prac. Celem konkursu była analiza zjawiska tożsamości prądniczan, prezentacja wiedzy na temat różnych obszarów działań dzielnicy, przybliżenie przeszłości dzielnicy, doskonalenie umiejętności plastycznych wśród dzieci i młodzieży.
Jury w składzie którego znaleźli się radni dzielnic, tj. Barbara Polna, Dominik Franczak, Małgorzata Palimąka, Tomasz Zarudzki oraz Wacław Szczepanik – przedstawiciel Muzeum Krakowa wyłoniło zwycięzców. Otrzymają oni nagrody w postaci upominków i gadżetów, a szczególnie wyróżniające się prace będą prezentowane podczas wystawy „Zwierzyniec zaprasza: Prądnik Biały” w Domu Zwierzynieckim.
Jurorzy ocenili, że tematyka i sposób wykonania zgłoszonych prac były zgodne z zasadami określonymi w ogłoszeniu o konkursie. Podczas weryfikacji prac jury brało pod uwagę następujące kryteria: oryginalność, pomysłowość i estetykę [...]
2019.12.17. 21:37
Kolęduj wigilijnie z Radą
Rada Dzielnicy IV Prądnik Biały zaprasza na koncert dla mieszkańców. Już w czwartek, 19 grudnia o godz. 18.00 w Sali Kominkowiej na ul. Papierniczej w będzie można poczuć i usłyszeć prawdziwy klimat Świąt Bożego Narodzenia. 
Wstęp na to wydarzenie jest wolny, a jego reżyserią i prowadzeniem zajmie się Łukasz Lech. Swym głosem wspomogą nas artyści najlepszych scen - Łukasz Gaj, Alexander Martinez i Jakub Oczkowski.
 
- Jeszcze przed spotkaniami z rodziną zapraszam na spotkanie w gronie radnych i społeczności Dzielnicy IV - Prądnik Biały - zachęca Pan Dominik Franczak, przewodniczący Rady i Zarządu Dzielnicy IV. 
2019.12.15. 09:36
Nowy numer "Gazety Lokalnej"
W najnowszym numerze "Gazety Lokalnej" można przeczytać m.in. o remontach zrealizowanych w Dzielnicy IV w mijającym roku; projektach, wybranych przez mieszkańców w ramach budżetu obywatelskiego; malejących możliwościach rad dzielnic oraz rozstrzygnięciu konkursu plastycznego pt. „Prądnik Biały – historia i współczesność".
 
Gazeta w wersji elektronicznej (pdf).
2019.12.11. 16:03
XVIII sesja Rady Dzielnicy
Zapraszamy na XVIII sesję  Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały w dniu 19.12.2019 r. o godz. 17.00 - Zajazd Kościuszkowski, ul. Białoprądnicka 3 w Krakowie

MATERIAŁY NA NAJBLIŻSZĄ SESJĘ