PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Poniedziałek | 21-06-2021
Aktualności
2020.04.23. 10:23
Ul. Żabiniec: znaki zakazu parkowania
Temat wprowadzenia znaków zakazu parkowania na ul. Żabiniec już się przeciąga. Na spotkaniu z mieszkańcami zostały ustalone konkretne miejsca, gdzie ten zakaz zostanie wprowadzony z korzyścią dla przejezdności i komfortu mieszkańców, jednak nadal trwa oczekiwanie na ich wprowadzenia. 
Jednak, jak informuje za pomocą mediów społecznościowych Pan Jakub Kosek - Radny Miasta Krakowa, rozstrzygnięcie w tym zakresie powinno już zmierzać ku końcowi. Miejski Inżynier Ruchu przekazał już projekt organizacji ruchu do Zarządu Dróg Miasta Krakowa. 
- Z ZDMK mam info, że montaż nastąpi do miesiąca czasu ale prosiłem o szybsze ustawienie (może do 2 tygodni się uda) - napisał Pan Jakub Kosek.
2020.04.22. 13:36
Ul. Słomczyńskiego: propozycja organizacji ruchu
Zachęcamy do zapoznania się z propozycją i wyrażenia swojej opinii.
W marcu b.r. planowane było kolejne spotkanie w sprawie organizacji ruchu na ul. Słomczyńskiego. Miało ono posłużyć prezentacji i wypracowaniu decyzji wobec propozycji Miejskiego Inżyniera Ruchu (propozycja znajduje się poniżej). Obecna sytuacja epidemiologiczna wymusiła jednak korektę planów i odwołanie spotkania. Nie sposób jednak pozostać głuchym na te kwestie, dlatego w imieniu Pana Jakuba Koska – Radnego Miasta Krakowa, Pana Dominika Franczaka – Przewodniczącego Rady i Zarządu Dzielnicy IV Prądnik Biały oraz Pani Barbary Polnej – Radnej Dzielnicy IV Prądnik Biały zapraszamy Państwa do przesyłania swych uwag, zastrzeżeń i opinii.
Na Państwa wiadomości czekamy pod adresem mailowym rada@dzielnica4.krakow.pl do piątku, 15 maja 2020 r. Zachęcamy do zapoznania się z przedstawioną koncepcją.
[POBIERZ]


2020.04.16. 20:12
Konsultacje społeczne dot. placu zabaw przy ul. Opolskiej / Krowoderskich Zuchów
Zarząd Zieleni Miejskiej odwołuje zaplanowane Spotkanie z Mieszkańcami i zachęca do udziału w ankiecie internetowej ws. placu zabaw między ul. Opolską, a ul. Krowoderskich Zuchów. 
Odwołanie spotkania (zaplanowanego na poniedziałek, 20 kwietnia) jest związane z rozszerzaniem się pandemii COVID-19 oraz aktualnym zakazem organizowania zgromadzeń, spotkań, imprez i zebrań. Odwołanie spotkania - w porozumieniu z Panem Jakubem Koskiem, Radnym Miasta Krakowa - nie oznacza zakończenia konsultacji społecznych w niniejszej sprawie. 
Termin zostaje wydłużony do końca kwietnia b.r. Zachęcamy do poświęcenia chwili na wzięcie udziału w ankiecie internetowej [ANKIETA TUTAJ]
Firma Educarium Sp. z o.o. na zlecenie Zarządu Zieleni Miejskiej projektuje teren rekreacyjny obejmujący część działki nr 4/1 obr. 44 Krowodrza, obok Samorządowego Przedszkola nr 130 im. Stanisława Pagaczewskiego – obecnie na terenie znajduje się ogrodzony plac zabaw, kosz do koszykówki i górka saneczkowa. Staraniem m [...]
2020.04.10. 18:41
Spokojnych Świąt Wielkanocnych!
Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy, w imieniu własnym oraz Zarządu i Rady Dzielnicy IV życzę Państwu, aby nadchodzące Święta Wielkanocne napełniły Wasze serca radością, spokojem i nadzieją, by dodawały otuchy i pozwalały przezwyciężyć wszystkie trudności.
Dominik FranczakPrzewodniczący Rady i ZadząduDzielnicy IV Prądnik Biału