PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Niedziela | 20-06-2021
Aktualności
2019.10.16. 08:23
Spotkanie konsultacyjne: ul. Stawowa, ul. Sosnowiecka
Serdecznie zapraszamy w imieniu Rady i Zarządu Dzielnicy IV Prądnik Biały mieszkańców na spotkanie konsultacyjne.
Tematem spotkania będzie propozycja wprowadzenia ruchu jednokierunkowego na ul. Stawowej i ul. Sosnowieckiej.
Spotkanie odbędzie się 17 października (czwartek) 2019 roku, o godz. 18.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 53 Ul. Stawowa 179.
Dominik FranczakPrzewodniczący Dzielnicy IV Prądnik Biały 
Jakub KosekRadny Miasta Krakowa
2019.10.03. 08:34
I Międzyszkolne Mistrzostwa Krakowa w Piłce Siatkowej Dziewcząt
20 listopada odbędą się I Międzyszkolne Mistrzostwa Krakowa w Piłce Siatkowej Dziewcząt, organizowane przez Radę Dzielnicy X. Zamieszczamy informację na temat wydarzenia i zachęcamy do udziału. 
Szanowni Państwo Przewodniczący krakowskich Dzielnic, pragniemy serdecznie zaprosić reprezentacje Państwa Dzielnic do startu w I edycji Międzyszkolnych Mistrzostw Krakowa w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W zawodach wezmą udział reprezentacje poszczególnych Dzielnic złożone z uczennic szkół podstawowych funkcjonujących w danych dzielnicach (bez ograniczeń wiekowych). Wyłonienie składu personalnego poszczególnych reprezentacji pozostawiamy Państwa decyzji (może być to reprezentacja jednej najlepszej siatkarsko szkoły podstawowej w Państwa Dzielnicy lub grupa wyróżniających się siatkarsko uczennic wielu szkół podstawowych w Państwa Dzielnicy).
W związku z powyższym, uprzejmie proszę Państwa Przewodniczących o rozpowszechnienie informacji o mistrzostwach wśród szkół położonych w Państwa dzielnicach [...]
2019.10.01. 16:53
XV sesja Rady Dzielnicy
Zapraszamy na XV sesję  Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały w dniu 10.10.2019 r. o godz. 17.00 - Zajazd Kościuszkowski, ul. Białoprądnicka 3 w Krakowie
MATERIAŁY NA NAJBLIŻSZĄ SESJĘ
2019.09.30. 19:18
Obwieszczenie w sprawie linii tramw. KST etap III
Obwieszczenie Prezydenta Miasta Krakowa o ponownym przeprowadzeniu oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko ws. zamierzenia pod nazwą: "Budowa drogi gminnej wraz z linią tramwajową KST etap III..."