PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Wtorek | 19-01-2021
Aktualności
2018.05.28. 09:51
Dni Dzielnicy IV - Rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka
Rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka
BAJKOWY ŚWIAT PANA BRZECHWY
W niedzielę 3 czerwca w Dworku Białoprądnickim spotkacie Kota w butach, Kaczkę Dziwaczkę, Samochwałę i Pana Kleksa, rozdającego piegi. Będzie słoń z trąbami dwiema i popłyniemy na wyspy, których nie ma. Wszyscy, i duzi i mali, przeniesiemy się do Bajkowego Świata Pana Brzechwy. Czy macie na to ochotę? Zatem cała naprzód ku nowej przygodzie!
Podczas zabaw i konkursów przypomnimy sobie fantastyczne postaci z baśni i wierszy Jana Brzechwy. Imprezę rozpoczniemy o godz. 15.00 rozstrzygnięciem konkursu plastycznego "Wiosna w mojej okolicy", chwilę później wystartuje bajkowa sztafeta wyzwań z nagrodami dla każdego, kto zaliczy bieg w siedmiomilowych butach, wędkowanie z księżycem i żabie skoki.   
Na najmłodszych czeka tego dnia wiele atrakcji: pokazy i konkursy służb mundurowych: Policji, Straży Pożarnej i Straży Miejskiej, malowanie na płocie, tworzenie gigantycznej stonogi, baśniowa przebieralnia DIY, czy dmuchane miasteczko [...]
2018.05.28. 09:41
Kraków. Zburzył fort? Powinien odbudować. Są za tym miłośnicy zabytków i wojewódzki konserwator
2018.05.26. 20:27
Zatrać się w zieleni
 
Tradycyjnie już zapraszamy Was do spędzenia tegorocznego lata na łonie krakowskiej przyrody. Okazją ku temu będą wszystkie akcje organizowane w ramach projektu „Zatrać się w Zieleni”.


„Piknikuj w Zieleni. Piknik Krakowski”
Gościć będziemy Was w Parku Krakowskim, Parku Bednarskiego, Parku Decjusza oraz nad Zalewem Nowohuckim. Tego czego nie zabraknie to pysznego jedzenia i niezliczonych atrakcji dla małych i dużych. Letnie weekendy między 11:00 a 17:00 to idealny czas, aby odwiedzić krakowskie parki i skorzystać z wyjątkowej oferty warsztatów, zajęć dla dzieci, zajęć sportowych i różnego rodzaju animacji, które sprawią, że z pewnością nie będziecie się nudzić. Rozpoczynamy już 2 czerwca piknikiem w Parku Krakowskim. Będzie to wspaniała okazja, aby zobaczyć nowe oblicze parku znajdującego się w samym sercu Krakowa. Zapoznaj się z naszym harmonogramem:
                           [...]
2018.05.26. 20:20
Dodatkowa deratyzacja