PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Czwartek | 24-09-2020
Aktualności
2017.10.26. 14:42
Szkoła na os. Gotyk: wkrótce umowa na budowę
2017.10.26. 13:32
Strefa Nastolatka zaprasza na spotkania i warsztaty
Jeśli masz „naście lat”, coś Cię gnębi, przerasta, ktoś Cię krzywdzi lub masz inny problem w domu czy w szkole, z którym nie potrafisz sobie poradzić  - przyjdź do Strefy Nastolatka w Dworku Białoprądnickim. To przyjazne miejsce, w którym możesz anonimowo i bezpłatnie uzyskać  życzliwą i fachową pomoc w trudnych sytuacjach. Jesteś rodzicem i nie wiesz "jak ugryźć" problem? Też będziesz mile widziany! Strefa otwarta jest w środy i w piątki.
Strefa Nastolatka to miejsce dla tych, którzy pogubili się, mają trudną sytuację w domu, w szkole, w relacjach z rówieśnikami. W szczególności adresowana jest do nastolatków, którzy doświadczają przemocy fizycznej lub psychicznej lub borykają się z chorobą alkoholową rodziców czy opiekunów. 
Dwa razy w tygodniu do dyspozycji młodych ludzi są życzliwi specjaliści, którzy wysłuchują i wskazują możliwości pomocy.
Osoby odwiedzające Strefę mogą liczyć na anonimowość, przyjazną i pełną szacunku atmosferę.
TERMINY DYŻURÓW (Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, OFICYNA WSCHODNIA, ul [...]
2017.10.22. 00:00
Prądnik Biały. Osiedlowy mural przy ul. Siemaszki już gotowy
2017.10.19. 21:23
Malujemy mural na Siemaszki
ZAPRASZAMY NA WSPÓLNE MALOWANIE MURALU OSIEDLOWEGO 21 paźdzernika (sobota) - startujemy o 11.00na tyłach pawilonu przy ul. ks. Siemaszki 31* Równocześnie z malowaniem muralu odbędzie się mini-piknik sąsiedzki z drobnym poczęstunkiem, ciepłą kawą i herbatą ☕* Zapewniamy narzędzia malarskie, rękawiczki ochronne,fartuszki* Projekt muralu został stworzony przez Artura Wabika - krakowskiego artystę sztuk wizualnych. * Wydarzenie realizowane jest w ramach działań Programu Aktywności Lokalnej "Sami dla siebie" MOPS Kraków przy wsparciu Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały