PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Niedziela | 12-07-2020
Aktualności
2020.04.22. 13:36
Ul. Słomczyńskiego: propozycja organizacji ruchu
Zachęcamy do zapoznania się z propozycją i wyrażenia swojej opinii.
W marcu b.r. planowane było kolejne spotkanie w sprawie organizacji ruchu na ul. Słomczyńskiego. Miało ono posłużyć prezentacji i wypracowaniu decyzji wobec propozycji Miejskiego Inżyniera Ruchu (propozycja znajduje się poniżej). Obecna sytuacja epidemiologiczna wymusiła jednak korektę planów i odwołanie spotkania. Nie sposób jednak pozostać głuchym na te kwestie, dlatego w imieniu Pana Jakuba Koska – Radnego Miasta Krakowa, Pana Dominika Franczaka – Przewodniczącego Rady i Zarządu Dzielnicy IV Prądnik Biały oraz Pani Barbary Polnej – Radnej Dzielnicy IV Prądnik Biały zapraszamy Państwa do przesyłania swych uwag, zastrzeżeń i opinii.
Na Państwa wiadomości czekamy pod adresem mailowym rada@dzielnica4.krakow.pl do piątku, 15 maja 2020 r. Zachęcamy do zapoznania się z przedstawioną koncepcją.
[POBIERZ]


2020.04.16. 20:12
Konsultacje społeczne dot. placu zabaw przy ul. Opolskiej / Krowoderskich Zuchów
Zarząd Zieleni Miejskiej odwołuje zaplanowane Spotkanie z Mieszkańcami i zachęca do udziału w ankiecie internetowej ws. placu zabaw między ul. Opolską, a ul. Krowoderskich Zuchów. 
Odwołanie spotkania (zaplanowanego na poniedziałek, 20 kwietnia) jest związane z rozszerzaniem się pandemii COVID-19 oraz aktualnym zakazem organizowania zgromadzeń, spotkań, imprez i zebrań. Odwołanie spotkania - w porozumieniu z Panem Jakubem Koskiem, Radnym Miasta Krakowa - nie oznacza zakończenia konsultacji społecznych w niniejszej sprawie. 
Termin zostaje wydłużony do końca kwietnia b.r. Zachęcamy do poświęcenia chwili na wzięcie udziału w ankiecie internetowej [ANKIETA TUTAJ]
Firma Educarium Sp. z o.o. na zlecenie Zarządu Zieleni Miejskiej projektuje teren rekreacyjny obejmujący część działki nr 4/1 obr. 44 Krowodrza, obok Samorządowego Przedszkola nr 130 im. Stanisława Pagaczewskiego – obecnie na terenie znajduje się ogrodzony plac zabaw, kosz do koszykówki i górka saneczkowa. Staraniem m [...]
2020.04.10. 18:41
Spokojnych Świąt Wielkanocnych!
Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy, w imieniu własnym oraz Zarządu i Rady Dzielnicy IV życzę Państwu, aby nadchodzące Święta Wielkanocne napełniły Wasze serca radością, spokojem i nadzieją, by dodawały otuchy i pozwalały przezwyciężyć wszystkie trudności.
Dominik FranczakPrzewodniczący Rady i ZadząduDzielnicy IV Prądnik Biału
2020.04.02. 13:27
[WYDŁUŻONY TERMIN] Filantrop Krakowa A.D. 2019
Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną do 30 kwietnia 2020 r. został wydłużony termin zgłaszania propozycji kandydatur do tytułu FILANTROP KRAKOWA A.D. 2019. Tytuł ten przyzwany jest corocznie osobom, instytucjom, organizacjom pozarządowym, firmom szczególnie zaangażowanym w  bezinteresowne niesienie pomocy potrzebującym mieszkankom i mieszkańcom Krakowa.
Zgłoszenia kandydatur do tytułu FILANTROP KRAKOWA należy składać:

poprzez dostarczenie podpisanego wniosku do urny na korespondencję w siedzibie Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia UMK – ul. Dekerta 24, 30-703 Kraków – urna na korespondencję znajduje się na parterze budynku, przy portierni;
poprzez przesłanie skanu podpisanego wniosku na adres e-mailowy Wydziału: sz.umk@um.krakow.pl;
w formie elektronicznej – poprzez ePUAP [TUTAJ].


Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia zaprasza do zgłaszania kandydatur do tytułu FILANTROP KRAKOWA A.D. 2019.
W tym roku przypada XX-lecie konkursu. Celem konkursu jest wspieranie [...]