PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Sobota | 23-02-2019
Aktualności
2015.06.02. 08:42
ODWOŁANE spotkanie "Azory - Park" i "Azory - rejon ulic Stachiewicza i Czerwieńskiego"
W imieniu Pana Prezydenta Prof. Jacka Majchrowskiego, uprzejmie informujemy, iż ze względu na kolizję terminu wynikającego ze spotkania Mieszkańców z Radnymi Miasta Krakowa w dniu 2 czerwca br. o godz. 17:00, spotkanie Biura Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta Krakowa w sprawie koncepcji miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla obszarów: "AZORY - PARK" i "AZORY - REJON ULIC: STACHIEWCZA I CZERWIEŃSKIEGO" zostaje odwołane. O terminie następnego spotkania, powiadomimy Państwa z odpowiednim wyprzedzeniem.
2015.05.27. 18:37
Zaproszenie na Dni Dzielnicy IV
Rada Dzielnicy IV Prądnik Biały zaprasza na tradycyjne Dni Dzielnicy. Imprezy rozpoczną się w piątek, 29 maja Festynem Azorskim w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 przy ul. Chełmońskiego 24, początek o godz. 15.30.
W sobotę, 30 maja o godz. 9 na boisku Klubu Sportowego Clepardia przy ul. Mackiewicza 14 odbędzie się turniej piłkarski. O godz. 12 zapraszamy wszystkich zainteresowanych historią dzielnicy na spacer z przewodnikiem zatytułowany "Prądnicką do Dworku". Spotykamy się na przystanku tramwajowym "Prądnicka" (skrzyżowanie ul. Prądnickiej i Doktora Twardego, nieopodal dawnego budynku rogatki).
W niedzielę 31 maja w Dworku Białoprądnickim (ul. Papiernicza 2) zaplanowano Piknik Rodzinny "Gry i zabawy Mikołajka" z szeregiem atrakcji dla najmłodszych. Szczegóły na plakacie. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.
 
2015.05.27. 18:28
Pomoc dla osób uzależnionych
Wszystkie osoby zmagające się z problemem uzależnienia od alkoholu mogą w Krakowie skorzystać z bezpłatnej pomocy w ramach działającej lokalnie Wspólnoty AA (Anonimowych Alkoholików). Więcej informacji na stronie www.aa.org.pl.
2015.05.27. 18:03
Spotkanie - miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego "Azory - Park" i "Azory - rejon ulic Stachiewicza i Czerwieńskiego"
Biuro Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta Krakowa zaprasza zainteresowanych mieszkańców na spotkanie w celu zapoznania się ze wstępną koncepcją miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego "Azory - Park" i "Azory - rejon ulic Stachiewicza i Czerwieńskiego". Spotkanie odbędzie się we wtorek, 2 czerwca o godz. 17 w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 113 przy ul. Stachiewicza 33.