PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Niedziela | 12-07-2020
Aktualności
2016.10.12. 23:04
XXVIII sesja rady dzielnicy
XXVIII sesja Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały, VII kadencji odbędzie się w poniedziałek 17 października 2016 r., o godz. 18.00 w Zajeździe Kościuszkowskim, ul. Białoprądnicka 3.
2016.10.10. 11:31
Nowy numer "Gazety Lokalnej"
W najnowszym numerze gazety Dzielnicy IV Prądnik Biały podsumowujemy letnie imprezy, m.in. obszerną relacją z Dni Dzielnicy i galerią zdjęć zwycięzców konkursu fotograficznego. Piszemy także o wydarzeniach u progu jesieni - Dniu Seniora i dożynkach w Witkowicach.
Gazeta w wersji elektronicznej (pdf).
2016.10.10. 10:54
I Wózkowa Masa Krytyczna - uwaga, zmiana terminu!
MamaTon Klub Mam zaprasza do udziału w I Wózkowej Masie Krytycznej. Spotykamy się, żeby wspólnie sprawdzić, jak się chodzi i jeździ (z) wózkiem po Krakowie, gdzie można się natknąć na strome zjazdy, wysokie krawężniki, dziury w chodnikach, tarasujące przejście auta. Z naszej perspektywy - osób na co dzień poruszających się po Krakowie pieszo i z wózkiem, jest wiele do poprawy. Zależy nam, żeby pieszym w Krakowie żyło się lepiej, bo pieszym jest każdy z nas!Na spacer zapraszamy wszystkich chętnych - zarówno tych, którzy głównie poruszają się pieszo, ale także tych, którzy na co dzień wybierają samochód. W szczególności zapraszamy rodziców z wózkami oraz osoby niepełnosprawne. “Trudne” miejsca, na które się natkniemy podczas spaceru opiszemy i wraz ze zdjęciami przekażemy Zarządowi Infrastruktury i Transportu. Zgodnie z zapowiedziami ZIKIT już niebawem ma w nim powstać zespół ds. mobilności aktywnej, który zajmie się sprawami pieszych.Spotykamy się 15 października (sobota) o godz [...]
2016.10.06. 19:24
Płać podatki w Krakowie!
Już dziś warto pomyśleć o rozliczeniu podatku w naszym mieście. Choć PIT-y będziemy składać dopiero za kilka miesięcy, od października, wspólnie z urzędem miasta gorąco zachęcamy do tego, by wysyłać je do krakowskich urzędów skarbowych. Dzięki pieniądzom z podatków powstaje infrastruktura i inwestycje ważne dla mieszkańców Krakowa.