PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Wtorek | 22-10-2019
Aktualności
2015.07.06. 19:05
Nowy numer "Gazety Lokalnej"
Ukazał się pierwszy w tym roku numer "Gazety Lokalnej". Można w nim znaleźć m.in. relację z Dni Dzielnicy oraz informację o tym, jak walczyć z bazgrołami szpecącymi elewacje budynków.
Gazeta w wersji elektronicznej (pdf)
2015.06.29. 14:57
Zaproszenie na piknik "Szachy między nami"
Na os. Azory, w parku między ul. Palacha a ul. Makowskiego, 4 lipca w godz. od 11 do 14 odbędzie się wielki piknik „Szachy między nami”. 
Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest mieszkanka Dzielnicy IV, Katarzyna Kiwała, która w 2014 roku wzięła udział w konkursie na mini projekty realizowane we współpracy z Urzędem Miasta Krakowa i British Council, pod nazwą  „Aktywna Społeczność w Krakowie”. Projekt ,,Szachy między nami” wygrał w konkursie rewitalizacji osiedli i otrzymał wsparcie finansowe w kwocie 5 tys. zł z British Council.
Program projektowy rozpoczął się w lutym tego roku warsztatami gry w szachy dla dzieci uczęszczających do Świetlicy „Chatka Puchatka” krakowskiego Oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, mieszczącej się w Szkole Podstawowej nr 113 przy ul. Stachiewicza. Zajęcia są prowadzone przez profesjonalnych trenerów. Zainteresowanie nauką gry w szachy cały czas wzrasta wśród najmłodszych. 4 lipca wielkim podsumowaniem projektu będzie zamontowanie szachownicy edukacyjnej na terenie parku na os [...]
2015.06.26. 19:08
X sesja rady dzielnicy
X sesja Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały, VII kadencji odbędzie się w środę 1 lipca 2015 r., o godz. 18.00 w Zajeździe Kościuszkowskim, ul. Białoprądnicka 3.
2015.06.19. 19:55
Budżet obywatelski - głosowanie

JAK GŁOSOWAĆ 20-28 czerwca 
LISTA PROJEKTÓW
 

Jak głosować
Głosowanie rozpoczyna się 20 czerwca i trwać będzie do 28 czerwca. Głosować można za pośrednictwem specjalnej platformy do głosowania on-line lub tradycyjnie, na papierowej karcie, którą będzie można oddać w jednym z punktów głosowania zgodnie z listą dostępną TUTAJ .
Głosować mogą wszyscy mieszkańcy Krakowa, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończyli 16 lat. Ważne jest miejsce zamieszkania, a nie miejsce zameldowania. Prawo do udziału w głosowaniu mają osoby zamieszkałe na terenie miasta Krakowa. Aby głosować na projekty dzielnicowe, trzeba być mieszkańcem dzielnicy, której projekt dotyczy.


Instrukcja głosowania


Głosowanie przez Internet
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Krakowa do oddawania głosów na projekty zgłoszone do budżetu obywatelskiego za pomocą specjalnie uruchomionego portalu. Głosując przez Internet nie muszą Państwo drukować karty ani odwiedzać punktu głosowania, wystarczy wpisać adres www [...]