PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Niedziela | 12-07-2020
Aktualności
2016.07.16. 12:05
Bezpłatny fitness w parku Kościuszki
Na zaproszenie Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie, klub Soul Fitness organizuje całkowicie darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne, prowadzone w każdą sobotę w godzinach 9.30-11.00 w parku Kościuszki.
Cel jest jasny – chcemy, aby mieszkańcy naszej dzielnicy byli najsprawniejszymi mieszkańcami Krakowa! - zachęcają organizatorzy.
Z tego powodu, jeśli należysz do grupy, która nie uprawia na co dzień żadnej aktywności fizycznej, dokuczają ci bóle pleców i kolan, nie masz w sobie energii na co dzień, szybko męczą cię podstawowe czynności życiowe – musisz zjawić się w parku!
Cisza, spokój i otaczająca zieleń to wymarzone miejsce do zadbania o swoje zdrowie, a seria najbliższych spotkań poświęcona jodze i stretchingowi pozwoli ci zrozumieć, co to znaczy pełnia szczęścia.
Po zakończeniu każdych zajęć instruktor pozostaje do dyspozycji w celu konsultacji treningowych i dietetycznych, doradzi również, co robić, aby przestała dokuczać dolegliwość bólowa. Soul Fitness serdecznie zaprasza na wspólne [...]
2016.07.16. 11:40
Niedzielna Altana muzyczna
W letnie, niedzielne popołudnia (godz. 18:00) dworkowa altana zaprasza na mieszankę brzmień, w której każdy odnajdzie coś dla siebie. Będzie można posłuchać muzyki kompozytorów wiedeńskich, arii operowych oraz operetkowych, standardów jazzowych, flamenco, muzyki rozrywkowej i wielu innych nowoczesnych aranżacji. Organizację koncertów dofinansowała Rada Dzielnicy IV Prądnik Biały.

Program
2016.07.16. 10:38
FestGranie w Dworku
W Dworku Białoprądnickim przez całe wakacje trwa trzecia edycja FestGrania - cyklu koncertów muzycznych indywidualności, o których na pewno będzie głośno. W lipcowe i sierpniowe piątki o godz. 20.00 na plenerowej scenie Dworku usłyszycie fuzję świeżych i zaskakujących brzmień, m.in.: rocka, chilloutu, elektroniki, jazzu, bluesa, folku i wielu innych gatunków muzyki. Wystąpią: Manchiz, Chill Emotion, Hard Times, Salk, Lord Bemol, Levi, The Fuse oraz Rycerzyki. Wstęp wolny. Koncerty dofinansowała Rada Dzielnicy IV Prądnik Biały.
Program
2016.07.06. 20:37
XXV sesja rady dzielnicy
XXV sesja Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały, VII kadencji odbędzie się w poniedziałek 11 lipca 2016 r., o godz. 18.00 w Zajeździe Kościuszkowskim, ul. Białoprądnicka 3.