PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Piątek | 15-11-2019
Ogłoszenia administracyjne
2013.11.27. 22:05
Rozbudowa al. 29 Listopada od granic miasta do ul. Opolskiej - konsultacje społeczne
W ramach przygotowywania inwestycji Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie informuje, że w zakresie konsultacji społecznych dotyczących przedsięwzięcia pod nazwą "Rozbudowa al. 29 Listopada na odcinku od granic miasta do ul. Opolskiej", w dniu 28 listopada (czwartek), odbędzie się spotkanie z przedstawicielami ZIKiT i autorami koncepcji, na którym zostaną omówione proponowane rozwiązania. 
Spotkanie konsultacyjne odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury, al. 29 Listopada 102, o godz. 17. 
Informacja o przedsięwzięciu dostępna jest także na stronach internetowych:
www.zikit.krakow.pl
www.ngo.krakow.pl
www.dialogspoleczny.krakow.pl
www.dzielnica3.krakow.pl
www.dzielnica4.krakow.pl
 
2013.11.05. 16:19
Konsultacje społeczne dotyczące handlu w Krakowie
Propozycja uchwały Rady Miasta Krakowa zakłada ograniczenie handlu detalicznego na terenie Gminy Miejskiej Kraków w Wigilię, Wielki Piątek i każdą niedzielę do godz. 12.00. Przepisy te nie będą stosowane do aptek, stacji paliw, sklepów usytuowanych na stacjach paliw, a także placówek handlu detalicznego mieszczących się w hostelach, motelach i hotelach.
Konsultacje społeczne dotyczące propozycji ustalenia dni i godzin otwierania oraz zamykania placówek handlu detalicznego, zakładów gastronomicznych i usługowych na terenie Gminy Miejskiej Kraków rozpoczynają się 4 listopada 2013 r. i trwać będą do 3 grudnia 2013 r. Wszelkie informacje dotyczące konsultacji publikowane są w Serwisie Dialog Społeczny Urzędu Miasta Krakowa (www.dialoguj.pl).
Uwagi i opinie do propozycji Radnych Miasta Krakowa należy przekazać do 3 grudnia 2013 r. na adres: Wydział Rozwoju Miasta Urząd Miasta Krakowa, pl. Wszystkich Świętych 3-4, 31-004 Kraków w formie pisemnej – papierowej lub elektronicznej na adres: dialoguj@um [...]
2013.08.27. 18:21
Tramwaj do Górki Narodowej - konsultacje społeczne
Informujemy, iż na zlecenie Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie z siedzibą przy ul. Centralnej 53, rozpoczęły się prace nad opracowaniem koncepcji dla budowy linii tramwajowej krakowskiego szybkiego tramwaju etap IIIa, tj. osiedle Krowodrza Górka – ul. Bociana – Górka Narodowa Zachód oraz budowy estakady w ciągu ul. Opolskiej.Wszyscy zainteresowani mieszkańcy mogą zapoznać się z informacjami dotyczącymi tej inwestycji w siedzibie Rady i Zarządu Dzielnicy IV Prądnik Biały przy ul. Białoprądnickiej 3 , w godzinach otwarcia biura oraz w Zarządzie Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie przy al. Pokoju 5, pok. 42, 44, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30.Wszelkie wnioski do udostępnionych informacji należy składać do Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie do dnia 6 września 2013 roku.O dalszym przebiegu konsultacji mieszkańcy będą informowani za pośrednictwem Rady Dzielnicy IV.
OPIS [...]
2013.06.20. 17:23
Przebudowa i nadbudowa Artigraphu