PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Środa | 21-10-2020
Wiadomości lokalne
2020.06.16. 20:17
XXIII sesja Rady Dzielnicy

Informujemy, że w dniu 25.06.2020 r. o godz. 17.00 odbędzie się XXIII sesja Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały - Sala Kominkowa, CK Dworek Białoprądnicki, ul. Papiernicza 2 w Krakowie. Sesja odbędzie się w trybie stacjonarno - zdalnym. 

_______

Szanowni Państwo,

Informuję, że istnieje możliwość udziału w sesji zwołanej na dzień 25 czerwca br. w formie stacjonarnej lub zdalnej.

Mając na uwadze obecną sytuację związaną z zagrożeniem epidemicznym wirusem SARS-CoV-2, obowiązującymi przepisami i zaleceniami, a także w celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa oraz przygotowania pomieszczeń i platformy komunikacyjnej, o chęci wzięcia udziału należy poinformować Biuro Rady wyłącznie mailowo do 22 czerwca br. do godz. 12:00 na adres rada@dzielnica4.krakow.pl. W mailu należy wskazać preferowaną formę udziału oraz tematykę, której ma dotyczyć udział. Jednocześnie sugeruję aby w miarę możliwości wybierać formę zdalną. Udział stacjonarny (z przyczyn technicznych i wynikających z tego warunków bezpieczeństwa) będzie możliwy dla maksymalnie 5 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Jednocześnie przypominam o obowiązkowym, indywidualnym zachowaniu przepisów bezpieczeństwa sanitarnego zgodnego z obowiązującymi przepisami w przypadku udziału stacjonarnego.

 

Z poważaniem,

 

Dominik Franczak
Przewodniczący Rady i Zarządu Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały

__________

 

Porządek obrad XXIII sesji Rady Dzielnicy IV

[MATERIAŁY NA NAJBLIŻSZĄ SESJĘ]