PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Wtorek | 19-01-2021
Wiadomości lokalne
2020.09.15. 22:18
XXVI sesja Rady Dzielnicy

Informujemy, że w dniu 24.09.2020 r. o godz. 17.00 odbędzie się XXVI sesja Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały, w Sali Kominkowej w „Dworku Białoprądnickim”, ul. Papiernicza 2. Sesja odbędzie się w trybie stacjonarno - zdalnym.

__________

Szanowni Państwo,

Informuję, że istnieje możliwość udziału w sesjach zwołanych na dzień 24 września br. w formie stacjonarnej lub zdalnej. Sesje odbędą się: o godz. 17.00 - sesja XXVI oraz o godz. 17.30 sesja XXVII Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały (w załączeniu porządek obrad sesji). Powyższe Sesje Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały odbędą się w Sali Kominkowej w "Dworku Białoprądnickim" przy ul. Papiernicza 2.

Mając na uwadze obecną sytuację związaną z zagrożeniem epidemicznym wirusem SARS-CoV-2, obowiązującymi przepisami i zaleceniami, a także w celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa oraz przygotowania pomieszczeń i platformy komunikacyjnej, o chęci wzięcia udziału należy poinformować Biuro Rady wyłącznie mailowo do 22 września br. do godz. 10:00 na adres rada@dzielnica4.krakow.pl. W mailu należy wskazać preferowaną formę udziału oraz tematykę, której ma dotyczyć udział. Jednocześnie sugeruję aby w miarę możliwości wybierać formę zdalną. Udział stacjonarny (z przyczyn technicznych i wynikających z tego warunków bezpieczeństwa) będzie możliwy dla maksymalnie 3 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jednocześnie przypominam o obowiązkowym, indywidualnym zachowaniu przepisów bezpieczeństwa sanitarnego zgodnego z obowiązującymi przepisami w przypadku udziału stacjonarnego oraz osoby bez maseczek nie będą wpuszczane.

Z poważaniem, 
Dominik Franczak
Przewodniczący Rady i Zarządu Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały


__________