PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Niedziela | 20-06-2021
Wiadomości lokalne
2020.09.28. 21:55
XXVIII nadzwyczajna sesja Rady Dzielnicy

Informujemy, że w dniu 2.10.2020 r. o godz. 18.00 odbędzie się XXVIII nadzwyczajna sesja Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały, w Zajeździe Kościuszkowskim - Siedzibie Rady ul. Białoprądnicka 3. Sesja odbędzie się w trybie stacjonarno - zdalnym.

__________

Szanowni Państwo,

Informuję, że istnieje możliwość udziału w sesji nadzwyczajnej zwołanej na dzień 2 października br. w formie stacjonarnej lub zdalnej. Sesja odbędzie się: o godz. 18.00 w siedzibie Rady Dzielnicy, Zajazd Kościuszkowski przy ul. Białoprądnickiej 3 (w załączeniu porządek obrad sesji).

Mając na uwadze obecną sytuację związaną z zagrożeniem epidemicznym wirusem SARS-CoV-2, obowiązującymi przepisami i zaleceniami, a także w celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa oraz przygotowania pomieszczeń i platformy komunikacyjnej, o chęci wzięcia udziału należy poinformować Biuro Rady wyłącznie mailowo do 1 października br. do godz. 12:00 na adres rada@dzielnica4.krakow.pl. W mailu należy wskazać preferowaną formę udziału oraz tematykę, której ma dotyczyć udział. Jednocześnie sugeruję aby w miarę możliwości wybierać formę zdalną. Udział stacjonarny (z przyczyn technicznych i wynikających z tego warunków bezpieczeństwa) będzie możliwy dla maksymalnie 3 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jednocześnie przypominam o obowiązkowym, indywidualnym zachowaniu przepisów bezpieczeństwa sanitarnego zgodnego z obowiązującymi przepisami w przypadku udziału stacjonarnego oraz osoby bez maseczek nie będą wpuszczane.

Z poważaniem, 
Dominik Franczak
Przewodniczący Rady i Zarządu Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały

__________ 

Proponowany porządek obrad


[MATERIAŁY NA NAJBLIŻSZĄ SESJĘ]