PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Środa | 12-05-2021
Wiadomości lokalne
2020.10.20. 23:27
XXIX sesja Rady Dzielnicy

Informujemy, że w dniu 29.10.2020 r. o godz. 17.00 odbędzie się XXIX sesja Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały, w Sali Kominkowej w CK Dworek Białoprądnicki w Krakowie, ul. Papiernicza 2. Sesja odbędzie się w trybie stacjonarno - zdalnym.

____________________

Szanowni Państwo,

Informuję, że dn. 29 października br. odbędzie się sesja Rady Dzielnicy IV o godz. 17.00 w formie stacjonarnej lub zdalnej. Sesja odbędzie się w Sali Kominkowej w CK Dworku Białoprądnickim przy ul. Papierniczej 2 (w załączeniu porządek obrad sesji).

Mając na uwadze obecną sytuację związaną z zagrożeniem epidemicznym wirusem SARS-CoV-2, obowiązującymi przepisami i zaleceniami, a także w celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa oraz przygotowania pomieszczeń i platformy komunikacyjnej, o chęci wzięcia udziału należy poinformować Biuro Rady wyłącznie mailowo do 28 października br. do godz. 12:00 na adres rada@dzielnica4.krakow.pl. W mailu należy wskazać preferowaną formę udziału oraz tematykę, której ma dotyczyć udział. Jednocześnie sugeruję aby w miarę możliwości wybierać formę zdalną. Udział stacjonarny (z przyczyn technicznych i wynikających z tego warunków bezpieczeństwa) będzie możliwy w przypadku wolnych miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jednocześnie przypominam o obowiązkowym, indywidualnym zachowaniu przepisów bezpieczeństwa sanitarnego zgodnego z obowiązującymi przepisami w przypadku udziału stacjonarnego oraz osoby bez maseczek nie będą wpuszczane

 

Z poważaniem, 

Dominik Franczak
Przewodniczący Rady i Zarządu Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały

____________________ 

Projekt porządku obrad 

[MATERIAŁY NA NAJBLIŻSZĄ SESJĘ]