PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Piątek | 07-08-2020
Wiadomości lokalne
2013.10.05. 18:53
Remont ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że 5 października (sobota) rozpocznie się remont nawierzchni na ulicy Kuźnicy Kołłątajowskiej. W czasie remontu zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy na ulicy Kuźnicy Kołłątajowskiej, od al. 29 Listopada do ul. Dożynkowej.

Zmiany w komunikacji miejskiej:

137, 637 

Na odcinku od pętli Krowodrza Górka do ronda na skrzyżowaniu Mackiewicza / Pachońskiego / Dożynkowa, Siewna bez zmian, dalej będą kursować odwrotnie do stałej trasy: Siewna – al. 29 Listopada – Kuźnicy Kołłątajowskiej – Dożynkowa – i od ronda przy ul. Siewnej wracają do Krowodrzy Górki. 

537

W kierunku Witkowic – bez zmian

W kierunku Dworca Gł. Wschód trasa zmieniona: Witkowice – Dożynkowa – Mackiewicza – Opolska – al. 29 Listopada – … – Dworzec Gł. Wschód.

Na trasie zmienionej autobusy będą się zatrzymywać tymczasowo wyłącznie na przystankach: Siewna Wiadukt, Clepardia oraz Mackiewicza

MPK informuje, że przystanki dla linii 137 i  637  na odcinku: Bociana – Siewna będą funkcjonować w kierunku przeciwnym do stałej trasy tych linii.

Przystanek dla linii 137 i  637  Siewna Wiadukt w kier. Kuźnicy Kołłątajowskiej zostanie tymczasowo przeniesiony z ulicy Dożynkowej na ulicę Siewną.

Przystanki dla linii 137, 537 i  637  o nazwie Natansona i Słomczyńskiego w kierunku al. 29 Listopada będą NIECZYNNE.

Rozkłady jazdy dla ww. linii zostaną zmienione. Bilety okresowe wykupione na te linie zachowują ważność na trasach stałych i objazdowych.

Zakończenie remontu przewidywane jest około 22 października.