PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Niedziela | 22-09-2019
Wiadomości lokalne
2013.11.21. 18:58
Nie siedź w domu. Działaj!

Mieszkasz na jednym z osiedli: Azory, Ugorek, Olsza II lub jesteś związany/a z tymi miejscami? Masz ciekawe pomysły na pozytywne zmiany lub już działasz na rzecz Twojej okolicy? Dołącz do projektu Active Citizens – Aktywna Społeczność w Krakowie i dowiedz się, jak możesz odmienić swoje osiedle!

Osoby zainteresowane projektem, wybierając dogodny dla siebie termin - 8 lub 14 grudnia 2013 r. - wezmą udział w spotkaniu wprowadzającym, podczas którego animatorzy/ki Active Citizens zdradzą informacje na temat całego projektu. Spotkanie będzie szansą na poznanie ciekawych ludzi, wymianę doświadczeń, ale przede wszystkim stanie się niepowtarzalną okazją do wspólnej pracy warsztatowej metodą Active Citizens.

Kto może wziąć udział?
Udział może wziąć każdy, kto jest związany z jednym z osiedli Azory, Ugorek, Olsza II i zgłosi chęć udziału do 2 grudnia 2013 r. pisząc na adres: wr.umk@um.krakow.pl lub Wydział Rozwoju Miasta Urząd Miasta Krakowa, pl. Wszystkich Świętych 3-4, 30-004 Kraków. Wszystkie niezbędne informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej: www.rewitalizacja.krakow.pl/ActiveCitizens

Dlaczego warto się zgłosić?
Dlatego, że głównym celem Active Citizens – Aktywnej Społeczności jest wzmacnianie osób i ich działań na rzecz pozytywnych zmian w najbliższym otoczeniu. W ramach projektu będzie można uczestniczyć w cyklu bezpłatnych warsztatów na temat dialogu społecznego, aktywności społecznej, planowania projektów dla lokalnej społeczności oraz dialogu międzykulturowego. Active Citizens to także szansa na udział w konkursie na dofinansowanie mini-projektów społecznych przygotowanych przez uczestników w trakcie warsztatów.

Kto realizuje projekt?
Projekt Active Citizens realizowany jest w ramach współpracy Urzędu Miasta Krakowa, British Council oraz zespołu animatorów i animatorek społecznych.

Informacje na temat projektu dostępne są na stronie: www.rewitalizacja.krakow.pl/ActiveCitizens

Active Citizens