PL | EN
Dzielnica IV Prądnik Biały
Piątek | 07-08-2020
Wiadomości lokalne
2014.07.02. 11:44
LIII sesja rady dzielnicy
LIII sesja Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały, VI kadencji odbędzie się we wtorek, 8 lipca 2014 r., o godz. 18.00 w Dworku Białoprądnickim (Sala Kominkowa), ul. Papiernicza 2.
2014.07.01. 22:34
Bezpłatna nauka pływania
Gmina Miejska Kraków i Ośrodek Sportu i Rekreacji KOLNA zapraszają mieszkańców Krakowa na bezpłatne, rodzinne lekcje pływania odbywające się ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę”. Honorowy patronat nad kampanią tradycyjnie objął Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski.
Główną ideą akcji „Rodzinne pływanie” jest integracja rodzin oraz zachęcanie ich do wspólnego, aktywnego i sportowego spędzania wolnego czasu. Jest to świetna promocja sportu rodzinnego oraz zdrowego stylu życia.
„Rodzinne pływanie” skierowane jest do krakowskich rodzin zameldowanych na terenie Gminy Miejskiej Kraków. W ramach projektu, zainteresowane rodziny będą mogły skorzystać z bezpłatnej nauki pływania pod okiem doświadczonego instruktora. W skład jednej rodziny może wejść maksymalnie pięć osób, tj.: 2 rodziców i 3 dzieci (od 5 do 16 roku życia) . Warunkiem wzięcia udziału w programie będzie wypełnienie ankiety dostępnej na miejscu. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, o wzięciu udziału w akcji decyduje kolejność zgłoszeń [...]
2014.06.12. 18:36
Walczymy z wandalami
Serdecznie zapraszamy mieszkańców Dzielnicy IV (i nie tylko) w najbliższą sobotę, 14 czerwca do udziału w akcji, która ma pokazać nasz sprzeciw wobec nielegalnego graffiti i wulgaryzmów, które szpecą Kraków. Spotykamy się o godz. 15, aby wspólnie namalować mural na elewacji budynku przychodni przy ul. Pachońskiego 12. Organizatorem przedsięwzięcia jest Rada Dzielnicy IV Prądnik Biały oraz Pogromcy Bazgrołów, czyli grupa sąsiadów, artystów, urzędników, którzy przy współpracy miejskich instytucji walczą z wulgarnymi napisami na murach. Partnerami akcji są Zarząd Budynków Komunalnych i Biblioteka Polskiej Piosenki. 
2014.06.07. 11:19
Zagraj w bule
14 czerwca odbędzie się otwarcie bulodromu przy ul. Kluzeka.